1 / 1
Продадено
Слика на Forever заштитно стакло за LG G8X ThinQ

Forever заштитно стакло за LG G8X ThinQ

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.21 €
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 8.12 €
Заштеди 1.62 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
LG G8X ThinQ
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
LG
ЧАША:
Веќе
Код:
GSM096712
Производител:
Засекогаш
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Forever заштитно стакло за LG G8X ThinQ
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ