1 / 2
Продадено
Слика на Forever заштитно стакло за Huawei P20, транспарентна
Слика на Forever заштитно стакло за Huawei P20, транспарентна

Forever заштитно стакло за Huawei P20, транспарентна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.71 €
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 3.25 €
-19%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NFOLHUASP20-HD
Лансиран:
7. 8. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Huawei P20
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
Huawei
ЧАША:
Веќе
Производител:
Засекогаш
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5900495666062
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Forever заштитно стакло за Huawei P20, транспарентна
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ