1 / 2
Продадено
Слика на Заштитно стакло Spigen tR EZ Fit за Apple iPhone 13/13 Pro, 2 парчиња, проѕирно
Слика на Заштитно стакло Spigen tR EZ Fit за Apple iPhone 13/13 Pro, 2 парчиња, проѕирно

Заштитно стакло Spigen tR EZ Fit за Apple iPhone 13/13 Pro, 2 парчиња, проѕирно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.08 €
25.84 €
со ДДВ Без ДДВ 21.89 €
Заштеди 3.25 €
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Лансиран:
25. 9. 2021
Боја:
Транспарентен
Компатибилност:
Apple iPhone 13, Apple iPhone 13 Pro
Производител:
Шпиген
EAN:
8809811851229
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитно стакло Spigen tR EZ Fit за Apple iPhone 13/13 Pro, 2 парчиња, проѕирно
25.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ