1 / 4
Слика на Мрежни Wi-Fi системи TP-LINK Deco E4, 3ks
Слика на Мрежни Wi-Fi системи TP-LINK Deco E4, 3ks
Слика на Мрежни Wi-Fi системи TP-LINK Deco E4, 3ks
Слика на Мрежни Wi-Fi системи TP-LINK Deco E4, 3ks

Мрежни Wi-Fi системи TP-LINK Deco E4, 3ks

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
165.57 €
144.45 €
со ДДВ Без ДДВ 122.41 €
Заштеди 21.12 €
-13%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Поддршка за IPv6:
По
Број на WAN порти:
1
Тип на рутер:
Пристапна точка, Wi-Fi рутер
Заштитен allид:
По
Број на пристаништа RJ-45:
2
Управување:
По
Поддржува СМН:
По
Број на делови:
3
Код:
Deco E4(3-pack)
Родителска грижа:
По
Напредни функции на IoT:
Амазон Алекса, IFTTT
Ширина mm:
90.7
Висина mm:
190.5
Дебелина мм:
90.7
Број на порти на HUB прекинувачи:
1
Стандардна WLAN Wi-Fi:
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Опсег на фреквенција на GHz:
2.4, 5
WLAN WiFi МБ-брзини на пренос:
867 + 300
Брзина на пренос за MB-прекинувачи на HUB:
100
Брзина на трансфери на WAN MB:
100
Лансиран на:
15. 5. 2019
Производител:
TP-LINK
Веб-страница на производителот:
Tp-link.com
Тип на антена:
Интегриран
EAN:
6935364086794
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мрежни Wi-Fi системи TP-LINK Deco E4, 3ks
144.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ