Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-14%
Foto e Docking station DELL D3100 USB 3.0

Docking station DELL D3100 USB 3.0

223.81 € 259.52 €
Përfshirë TVSH
-14%
Foto e Docking station NB Dell Dock WD19S 130W, lidhje përmes USB lloji C

Docking station NB Dell Dock WD19S 130W, lidhje përmes USB lloji C

186.48 € 217.32 €
Përfshirë TVSH
Foto e Docking station Axagon ADSA-FP2A USB-A, SATA 6G

Docking station Axagon ADSA-FP2A USB-A, SATA 6G

19.31 €
Përfshirë TVSH
-8%
Foto e Stacion Docking Akasa 9in1 USB 3.1 Type-C

Stacion Docking Akasa 9in1 USB 3.1 Type-C

97.22 € 105.33 €
Përfshirë TVSH
-8%
Foto e Përshtatës 6në1 Gembird CABLEXPERT USB 3.1 Gen1, HDMI 4K@30Hz, VGA, USB-C PD, jack, SD

Përshtatës 6në1 Gembird CABLEXPERT USB 3.1 Gen1, HDMI 4K@30Hz, VGA, USB-C PD, jack, SD

35.54 € 38.79 €
Përfshirë TVSH
-18%
Foto e USB HUB HP Travel USB-C

USB HUB HP Travel USB-C

82.61 € 100.46 €
Përfshirë TVSH
-17%
Foto e Shpërndarës për USB ICY BOX IB-AC6110, i zi

Shpërndarës për USB ICY BOX IB-AC6110, i zi

84.23 € 102.09 €
Përfshirë TVSH
-8%
Foto e Stacion docking CONNECT IT USB-C, 5në1 (USB-C, 3xUSB-A, HDMI), i zi

Stacion docking CONNECT IT USB-C, 5në1 (USB-C, 3xUSB-A, HDMI), i zi

55.02 € 59.89 €
Përfshirë TVSH
Foto e USB HUB AXAGON, 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C, USB-A, 19cm

USB HUB AXAGON, 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C, USB-A, 19cm

22.56 €
Përfshirë TVSH
-3%
Foto e Docking station I-TEC USB-C Metal Nano 2x

Docking station I-TEC USB-C Metal Nano 2x

95.59 € 98.84 €
Përfshirë TVSH
-6%
Foto e Docking station CANYON USB-C hub 7in1 për MacBook Pro / Air

Docking station CANYON USB-C hub 7in1 për MacBook Pro / Air

71.25 € 76.12 €
Përfshirë TVSH
-1%
Foto e Docking station i-tec USB-C/Thunderbolt Dual Display, KVM pro 2 PC, DP, HDMI, PD 65/100W

Docking station i-tec USB-C/Thunderbolt Dual Display, KVM pro 2 PC, DP, HDMI, PD 65/100W

204.34 € 205.96 €
Përfshirë TVSH
-3%
Foto e Docking station HP Thunderbolt 280 W G4, me kabllo Combo

Docking station HP Thunderbolt 280 W G4, me kabllo Combo

313.08 € 321.19 €
Përfshirë TVSH
-8%
Foto e Hub EPICO Hub Pro III me ndërfaqe USB-C për laptop dhe tablet, gri

Hub EPICO Hub Pro III me ndërfaqe USB-C për laptop dhe tablet, gri

116.69 € 126.43 €
Përfshirë TVSH
-4%
Foto e Docking station Dell Thunderbolt Dock WD22TB4, 180W

Docking station Dell Thunderbolt Dock WD22TB4, 180W

352.03 € 368.26 €
Përfshirë TVSH
-6%
Foto e HDMI Hub PremiumCord 4Kx2K@60Hz HDMI switch 5:1

HDMI Hub PremiumCord 4Kx2K@60Hz HDMI switch 5:1

50.15 € 53.40 €
Përfshirë TVSH
-30%
Foto e HUB EPICO USB-C 8në1 për laptop, gri

HUB EPICO USB-C 8në1 për laptop, gri

108.58 € 155.65 €
Përfshirë TVSH
-17%
Foto e Docking station i-tec USB-C Dual Display me Power Delivery 100 W + karikues universal 112 W

Docking station i-tec USB-C Dual Display me Power Delivery 100 W + karikues universal 112 W

154.02 € 184.86 €
Përfshirë TVSH