1 / 1
Продадено
Слика на Контролен модул - Switch Fibaro 2

Контролен модул - Switch Fibaro 2

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
82.72 €
79.47 €
со ДДВ Без ДДВ 67.35 €
Заштеди 3.25 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
FIB-FGS-213-ZW5
Лансиран:
22 септември 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Бурмут
Протокол:
З-бран
Производител:
Фибаро
Веб-страница на производителот:
Fibaro.com
EAN:
5902020528722
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Контролен модул - Switch Fibaro 2
79.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ