1 / 10
Слика на Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000
Слика на Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000
Слика на Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000
Слика на Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000
Слика на Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000
Слика на Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000
Слика на Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000
Слика на Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000
Слика на Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000
Слика на Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000

Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,890 MKD.
1,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,517 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-6%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Намалување на квалитетот на брендот TP-Link од USB-C до LAN интерфејс, што ќе го користат сопствениците на ултра-компактни преносни компјутери и компатибилни таблети. Модулот е целосно вклучен и игра и нуди максимална брзина на пренос до 1.000 Mbps. Поддржаните оперативни системи вклучуваат Windows 10 / 8.1 / 8/7, Mac OS, Chrome OS и Linux (Ubuntu). Поврзете ги вашите USB-C уреди на Интернет со кабел Дозволете вашиот лаптоп, таблет, компјутер и други веб-уреди што работат на USB-C да пристапат до вашата мрежа преку жична врска. Адаптерот е дизајниран за повеќето модерни уреди да користат моќна и многу брза конекција со кабелска мрежа. Главни предности -Приклучи се и играј -Брзина на пренос до 1000 MB / s -Компатибилност со Windows 10 / 8.1 / 8/7, Mac OS, Chrome OS и Linux (Ubuntu) Гигабитна мрежа за брз и стабилен пренос на податоци Опремен со USB 3.0 порта и Gigabit Ethernet порта, адаптерот поддржува мрежна брзина до 1.000 Mbit / s, што го прави идеален избор за брз пренос на датотеки, преземања, стриминг, игри и друго. Лесен за употреба благодарение на технологијата "Plug and Play" Адаптерот може да се користи во рок од неколку секунди по поврзувањето - нема потреба драјверите да се инсталираат рачно. Интуитивната ЛЕР јасно го покажува статусот на мрежата. Технологијата „Plug and Play“ е достапна на Windows 10, macOS (10.9 и понови верзии), Chrome OS и Linux OS. Забелешка: За да го користите адаптерот во Windows 7/8 / 8.1, MacOS 10.6-10.8, потребен е драјвер, кој мора да се преземе од веб-страницата на TP-Link. Клучни својства -Надворешно намалување од USB-C до LAN интерфејс -Идеален за пристап до жичната мрежа од преносни компјутери, таблети и повеќето веб-уреди што се напојуваат од USB-C портата. -Многу брзата комбинација на стандардот USB 3.0 и Gigabit Ethernet обезбедува пренос на податоци со голема брзина до 1.000 Mbit / s. -Поддржува технологија „Plug and Play“ на Windows 10, Mac -OS X (10.9 и подоцна), Chrome OS и Linux OS. -Дизајнот што се преклопува и пренослив е идеален за вашиот ултрабук.
Наменето за:
Целулар, лаптоп, компјутер, таблет
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
UE300C
Код:
UE300C
Тип на мрежна картичка:
LAN
Тип на уред:
адаптер
Тип на рутер/уред::
Адаптер
Интерфејс:
USB Type-C
LAN број 1000 Mbps::
LAN број 1000 Mbps:
Број на LAN конектори 1000 Mbps:
1
Производител:
TP-LINK, TP-LINK
Технологија:
USB-C
Длабочина [mm]::
71
Дебелина [mm]:
71
Веб-страница на производителот:
Tp-link.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6935364072599
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Картичка TP-LINK UE300C USB 3.0 Type-C, 1x100 / 1000
1,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ