Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-18%

Set përshtatësish për karikues Solight

790 MKD. 958 MKD.
Përfshirë TVSH
-12%

Përshtatës prize Skross për Evropë

1,090 MKD. 1,231 MKD.
Përfshirë TVSH
-9%

Përshtatës prize Skross, për Britani të Madhe

1,090 MKD. 1,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-12%

Përshtatës prize Skross Travel, për Kinë dhe Australi

1,090 MKD. 1,231 MKD.
Përfshirë TVSH

Përshtatës PremiumCord, 2x USB, i bardhë

1,090 MKD.
Përfshirë TVSH
-8%
-21%
-5%

Kabllo vazhduese PremiumCord USB, 20 cm

290 MKD.
Përfshirë TVSH

Përshtatës Delock USB OTG 11 cm

490 MKD.
Përfshirë TVSH

Kabllo reduktuese PremiumCord USB M/F

390 MKD.
Përfshirë TVSH

Karikues për makinë SWISSTEN 2.4A Power

1,290 MKD.
Përfshirë TVSH
-8%

Përshtatës prize SKROSS Pro, për gjithë botën

3,690 MKD. 3,990 MKD.
Përfshirë TVSH
-12%

Karikues për veturë CONNECT IT CI-176, 2x USB, i zi

790 MKD. 890 MKD.
Përfshirë TVSH
-13%

Karikues USB Apple 12W

2,190 MKD. 2,490 MKD.
Përfshirë TVSH

Karikues makine SWISSTEN, 2xUSB 2.4A, i zi

1,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-8%

Karikues AC Forever Setty, i zi

790 MKD. 851 MKD.
Përfshirë TVSH
-8%

Karikues Forever Setty, 2xUSB, i zi

790 MKD. 851 MKD.
Përfshirë TVSH
-12%

Përshtatës prize Skross, për Itali

1,090 MKD. 1,230 MKD.
Përfshirë TVSH
-13%

Karikues makine Forever Setty, 2xUSB, i zi

690 MKD. 790 MKD.
Përfshirë TVSH
-2%

Përshtatës PremiumCord A/F me B mini-M

290 MKD. 293 MKD.
Përfshirë TVSH