Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-27%

Shirit me drita LED, 70 cm

990 MKD. 1,342 MKD.
Përfshirë TVSH

Shirit LED Akasa Vegas HZ, 60xLED

1,390 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%

Set Goobay i kaçavidave dhe majave, 58 copë

2,690 MKD. 2,790 MKD.
Përfshirë TVSH

Set me vegla pune PDA-Bit S2

1,990 MKD.
Përfshirë TVSH
-11%

Kasë e brendshme për HDD Digitus

590 MKD. 660 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Shirit magnetik Akasa ARGB LED - Soho MBA

1,590 MKD. 1,690 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%

Kaçavidë Xiaomi Mi 16-në-1

2,390 MKD. 2,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-17%

Përshatës për USB 3.0 - 2.0 Delock

590 MKD.
Përfshirë TVSH
-17%

Kabllo zgjatëse Akasa, 40 cm

490 MKD. 590 MKD.
Përfshirë TVSH
-8%

Vegla montuese DeLock 31 për M.2 SSD / Module

1,190 MKD. 1,290 MKD.
Përfshirë TVSH
-10%

Rrip LED Akasa Vegas MB-AK-LD05-50RB, 50 cm

1,090 MKD. 1,210 MKD.
Përfshirë TVSH
-24%

Set Fractal Design Universal Type A, i zi

1,290 MKD. 1,690 MKD.
Përfshirë TVSH
-16%

Kabllo Noctua NA-SYC1 chromax, të bardha

790 MKD. 937 MKD.
Përfshirë TVSH
-28%

Kuti Fractal Design Define 7 HDD Type B, i zi

1,290 MKD. 1,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-14%

Set HDD Design Fractal Type B, e zezë

1,290 MKD. 1,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-43%

Shirit me drita LED AKASA AK-LD02-05GN, e gjelbërt

690 MKD. 1,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-16%

Përshtatës i brendshëm Akasa AK-CBUB37-50BK

1,090 MKD. 1,286 MKD.
Përfshirë TVSH
-10%

Shirit për ngjitje dhe lidhje Digitus, 10m, e zezë

990 MKD. 1,090 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%

Shirit magnetik LED BITFENIX ALCHEMY 2.0, 60cm

2,490 MKD. 2,590 MKD.
Përfshirë TVSH
-3%

Hub HyperDrive 5në1 – USB-C për iMac

3,790 MKD. 3,890 MKD.
Përfshirë TVSH