1 / 11
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë

Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.02 €
25.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.84 €
Ju kurseni 3.24 €
-11%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët iPhone 12 mini. Mbrojtësja ka dizajn elegant me prerje precize për të gjitha portet, tastet dhe këndet e celularit. Është e bërë nga materiali i qëndrueshëm TPU dhe polikarbonat që kombinon karakteristikat e ngurtësisë, butësisë dhe dizajnit të shkëlqyeshëm. Mos prit, transformo dhe ruaj celularin tuaj me këtë mbrojtëse. Vjen me ngjyrë të zezë.
Dizajnuar për:
Celular
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 12 Mini
I përdorshëm me markat:
Apple
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
ACS01744
Kodi:
ACS01744
Lloji i mbështjellësit:
Mbulesa e pasme, Kopertina e pasme
Materiali:
Polikarbonat, TPU
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Përputhshmëria:
Apple iPhone 12 Mini
Prodhuesi:
Spigen, Spigen
EAN:
8809710756779
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Spigen Liquid Air për iPhone 12 mini, e zezë
25.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo