1 / 5
Продадено
Слика на USB SanDisk Ultra Dual, 64 GB
Слика на USB SanDisk Ultra Dual, 64 GB
Слика на USB SanDisk Ultra Dual, 64 GB
Слика на USB SanDisk Ultra Dual, 64 GB
Слика на USB SanDisk Ultra Dual, 64 GB

USB SanDisk Ultra Dual, 64 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
17.71 €
со ДДВ Без ДДВ 15.01 €
Заштеди 4.87 €
-22%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SDDDC2-064G-G46
Лансиран:
21 јули 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB 2.0 Micro-B, USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1
Безбедност на податоците:
Шифрирање на серверот
Брзина на читање (теоретска) [MB / s]:
150
Ширина [мм]:
20,7
USB конектор:
По
Висина (мм):
9,4
OTG (On-The-Go):
По
Производител:
СанДиск
Веб-страница на производителот:
Sandisk.com
Капацитети [GB]:
64
Дебелина [mm]:
38,1
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
619659142056
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB SanDisk Ultra Dual, 64 GB
17.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ