1 / 4
Foto e USB SanDisk Cruzer Ultra Fit, 64GB, i zi
Foto e USB SanDisk Cruzer Ultra Fit, 64GB, i zi
Foto e USB SanDisk Cruzer Ultra Fit, 64GB, i zi
Foto e USB SanDisk Cruzer Ultra Fit, 64GB, i zi

USB SanDisk Cruzer Ultra Fit, 64GB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16.05 €
9.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8.11 €
Ju kurseni 6.48 €
-40%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një mënyrë e thjeshtë për të ruajtjtur të dhëna dhe për ti kaluar ato në një paisje tjetër është disku flash Cruzer Ultra Fit. Ky disk jep performancë që ju lejon të transferoni një film të tërë deri 15 herë më shpejt se disqet e standardit USB 2.0. Plus, në sajë të dizajnit të tij kompakt dhe efikas, mund ta lini atë të vendosur në portë. Ky disk USB është ideal për laptop, tableta, televizorë, konzola, sisteme audio dhe më shumë. Zhvendosni dosjet me një shpejtësi leximi deri në 130 MB / s dhe me shpejtësi shkrimi deri në 15x më shpejt se disqet e standardit USB 2.0. Ky disk ka kapacitet prej 64 GB. Ju mund të krijoni një dosje private në diskun tuaj SanDisk SecureAccess. Programi 128-bit i enkriptimit AES siguron një kodim të thjeshtë të komponentëve të rëndësishëm.
Kodi i prodhuesit:
SDCZ430-064G-G46
Lansuar:
8. 3. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Gjerësia [mm]:
8.8
Lartësia (mm):
15.9
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Kapaciteti [GB]:
64
Trashësia [mm]:
19.1
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
619659163730
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB SanDisk Cruzer Ultra Fit, 64GB, i zi
9.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo