1 / 4
Продадено
Слика на УСБ-флеш-уред SanDisk Ultra Fit - 16 GB
Слика на УСБ-флеш-уред SanDisk Ultra Fit - 16 GB
Слика на УСБ-флеш-уред SanDisk Ultra Fit - 16 GB
Слика на УСБ-флеш-уред SanDisk Ultra Fit - 16 GB

УСБ-флеш-уред SanDisk Ultra Fit - 16 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.22 €
со ДДВ Без ДДВ 9.51 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SDCZ430-016G-G46
Лансиран:
7. 4. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1
Безбедност на податоците:
Шифрирање на серверот
Ширина [мм]:
8.8
Висина (мм):
15.9
Производител:
СанДиск
Веб-страница на производителот:
Sandisk.com
Капацитети [GB]:
16
Дебелина [mm]:
19.1
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
619659163372
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
УСБ-флеш-уред SanDisk Ultra Fit - 16 GB
11.22 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ