1 / 5
Слика на Ubiquiti UniFi мрежа со наизменична струја
Слика на Ubiquiti UniFi мрежа со наизменична струја
Слика на Ubiquiti UniFi мрежа со наизменична струја
Слика на Ubiquiti UniFi мрежа со наизменична струја
Слика на Ubiquiti UniFi мрежа со наизменична струја

Ubiquiti UniFi мрежа со наизменична струја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
160.70 €
142.82 €
со ДДВ Без ДДВ 121.04 €
Заштеди 17.87 €
-12%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
UAP-AC-M
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Пеша [g]:
152
Виси на wallидот:
По
Ширина [мм]:
46
Стандардна WLAN (Wi-Fi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
867 + 300
Опсег на фреквенција [GHz]:
2.4, 5
Брзина на пренос за HUB / прекинувач [MB / s]:
1 000
Тип на рутер:
Пристапна точка, жариште
Јачина на сигналот на антената:
1x 3 dBi, 1x 4 dBi
Број на пристаништа RJ-45:
1
Производител:
Убиквити
Веб-страница на производителот:
Ubnt.com
Висина [mm]:
353
Дебелина [mm]:
34,4
Тип на антена:
Мобилен
EAN:
810354025792
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ubiquiti UniFi мрежа со наизменична струја
142.82 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ