1 / 3
Продадено
Слика на UBIQUITI UNIFE AC Lite
Слика на UBIQUITI UNIFE AC Lite
Слика на UBIQUITI UNIFE AC Lite

UBIQUITI UNIFE AC Lite

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
536.04 €
487.29 €
со ДДВ Без ДДВ 412.96 €
Заштеди 48.75 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
AP-AC-LITE-5
Лансиран:
9 септември 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Пеша [g]:
170
Виси на wallидот:
По
Ширина [мм]:
160
Поддршка за IPv6:
По
Стандардна WLAN (Wi-Fi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
867 + 300
Опсег на фреквенција [GHz]:
2.4, 5
Брзина на пренос за HUB / прекинувач [MB / s]:
1 000
Број на порти на HUB / прекинувач:
1
Тип на рутер:
Пристапна точка
Јачина на сигналот на антената:
3 dBi
Број на пристаништа RJ-45:
1
Производител:
Убиквити
Веб-страница на производителот:
Ubnt.com
Дебелина [mm]:
160
Тип на антена:
Интегриран
EAN:
810354025440
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
UBIQUITI UNIFE AC Lite
487.29 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ