Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-11%

Kasë e brendshme për HDD Digitus

590 MKD. 660 MKD.
Përfshirë TVSH
-17%

Përshatës për USB 3.0 - 2.0 Delock

590 MKD.
Përfshirë TVSH
-17%

Kabllo zgjatëse Akasa, 40 cm

490 MKD. 590 MKD.
Përfshirë TVSH
-15%

Filtër SilverStone SST-FF122B, 120x120 mm

590 MKD. 690 MKD.
Përfshirë TVSH
-24%

Set Fractal Design Universal Type A, i zi

1,290 MKD. 1,690 MKD.
Përfshirë TVSH
-28%

Kuti Fractal Design Define 7 HDD Type B, i zi

1,290 MKD. 1,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-14%

Set HDD Design Fractal Type B, e zezë

1,290 MKD. 1,490 MKD.
Përfshirë TVSH
-16%

Përshtatës i brendshëm Akasa AK-CBUB37-50BK

1,090 MKD. 1,286 MKD.
Përfshirë TVSH
-10%

Shirit për ngjitje dhe lidhje Digitus, 10m, e zezë

990 MKD. 1,090 MKD.
Përfshirë TVSH
-3%

Hub HyperDrive 5në1 – USB-C për iMac

3,790 MKD. 3,890 MKD.
Përfshirë TVSH

Pllakë lidhëse Akasa AK-CBUB17-40B

1,290 MKD.
Përfshirë TVSH

Kabllo Fractal Design USB-C 10Gbps Model D

1,490 MKD.
Përfshirë TVSH