1 / 6
Продадено
Слика на Тастатура CHERRY MX Board 3.0S, Cherry MX Red, US, црна
Слика на Тастатура CHERRY MX Board 3.0S, Cherry MX Red, US, црна
Слика на Тастатура CHERRY MX Board 3.0S, Cherry MX Red, US, црна
Слика на Тастатура CHERRY MX Board 3.0S, Cherry MX Red, US, црна
Слика на Тастатура CHERRY MX Board 3.0S, Cherry MX Red, US, црна
Слика на Тастатура CHERRY MX Board 3.0S, Cherry MX Red, US, црна

Тастатура CHERRY MX Board 3.0S, Cherry MX Red, US, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
139.57 €
121.70 €
со ДДВ Без ДДВ 115.91 €
Заштеди 17.87 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Периферниот уред содржи MX црвени тастери. Има 104 тастери (5 дополнителни) со очекувана издржливост од 50 до 100 милиони притискања. Тастатурата нуди и примерна отпорност на оштетување - вметната е во робусна алуминиумска рамка. Секогаш е корисно да ги заклучите копчињата WIN за игри без проблеми. И, исто така, целосно превртување со n-клуч и анти-духови. Тастатурата го овозможува сето ова целосно и станува ваш корисен асистент за игри. Врвна гејмерска тастатура во алуминиумско куќиште што нуди високи перформанси во стилско, строго функционално тело. Може да се потпрете на докажаната MX технологија за да ви помогне да доминирате во вашата омилена игра.
Лансиран:
21. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Задно светло:
По
Код:
G80-3874LYAEU-2
Внесете:
Еднолиниски
Копчиња за смена:
Долго
Преврти се:
Н-клуч
Ширина mm:
430
Висина mm:
36
Дебелина мм:
140
Рангирање на изгледот:
US
Боја на грбот:
RGB
Должина на кабел м:
1.8
Време на реакција ms:
1
Пеша г.:
1025
Боја на клучот:
ЦРНО
Формат на тастатура:
Стандарден (100%)
Производител:
Цреша
Боја:
ЦРНО
Тип на тастатура:
Cherry MX Red, Меканик
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура CHERRY MX Board 3.0S, Cherry MX Red, US, црна
121.70 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ