1 / 3
Продадено
Слика на Сијалица за на глава VARTA Indestructible H20 Pro
Слика на Сијалица за на глава VARTA Indestructible H20 Pro
Слика на Сијалица за на глава VARTA Indestructible H20 Pro

Сијалица за на глава VARTA Indestructible H20 Pro

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.80 €
24.17 €
со ДДВ Без ДДВ 20.49 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Моќната LED фарка со последен сјај до 100 m ќе ви обезбеди силна светлина во кое било време и на кое било место. Трае 23 часа во работењето. Има два режима на светло и вртлива глава. Покрај тоа, тој е водоотпорен. Светлосен флукс 350 lm. Се напојува од три алкални батерии ААА.

Гаранција за производителот:
1 година
Начини на осветлување:
2
Осветлување флукс [lm]:
350
Степен на заштита:
IP67
Енергија:
3 x ААА...
Осветлување по запирање:
100 м
Време на осветлување:
23 часа
EAN:
4008496987177
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сијалица за на глава VARTA Indestructible H20 Pro
24.17 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ