1 / 25
Продадено
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
Слика на Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили

Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.84 €
37.21 €
со ДДВ Без ДДВ 31.53 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Не плаќајте големи пари на автомеханичарите за основна дијагностика на вашиот автомобил. Прочитајте ги кодовите за грешка на вашиот автомобил во секое време. * Висока компатибилност * Одлична дијагностичка апликација Ова се главните предности на оваа единица за дијагностика на автомобил, која гарантирано ќе ви служи за вообичаени дијагностички функции, како што се читање и бришење грешки или прикажување податоци од достапните сензори на автомобилот. Затоа, отфрлете ги другите евтини единици што не успеаја да се вчитаат. Ова работи без проблеми и е компатибилно со огромното мнозинство на автомобили. Колку едноставно Ви овозможува беспрекорно безжично да ги пренесувате кодовите за грешки, дури и да ви го покаже нивното значење. Неговата обемна база на податоци содржи повеќе од 3000 кодови. Сензорот е погоден за * Сите возила со бензински мотор од 2000 година * Сите дизел возила од 2003 година * Skoda, VW, Seat, Audi, Hyundai, Toyota, Renault, Opel, Citroen, Ford, Peugeot, Suzuki, Dacia, Mazda и повеќе Апликација на чешки Во соработка со развивачот на една од најдобро оценетите дијагностички програми, подготвивме чешка верзија на програмата Car Scanner ELM OBD2 за вас на Mobilla OBD дијагностика. ** За Андроид ** За iOS Ова е апликацијата со најдобра оцена на Google Play, која дури и во основната верзија поддржува важни функции, како што е најчесто користеното чистење на грешки во контролната единица. Клучни својства Дијагностиката OBD II е применлива за возила со бензински мотори од 2000 година и за возила со дизел од 2003 година. Ги чита и брише грешките на контролната единица на моторот и прикажува податоци во живо. Ги прикажува тековните податоци од сензорите. Брзина на моторот, брзина на возилото. Пресметана вредност на оптоварување на моторот, сензор за кислород. Температура на течноста за ладење, температура на влезниот воздух, проток на воздух. Притисок на гориво, притисок на доводниот колектор. Апсолутна положба на педалата за гас. Напон на сензорот Ламбда, статус на системот за гориво и многу други функции. Оперативните системи Android и iOS се поддржани.

Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
OBD-II WFM
Код:
OBD-II WFM
Лансиран на:
10. 5. 2019
Производител:
Мобилно, Мобилен
Дијагностички стандарди::
OBD II
Дијагностички стандарди:
OBD II
WiFi:
По
EAN:
1234567260419
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Super Mini ELM327 WiFi OBD2 дијагностичка единица за автомобили
37.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ