1 / 11
Foto e Tripod Hama STAR 63
Foto e Tripod Hama STAR 63
Foto e Tripod Hama STAR 63
Foto e Tripod Hama STAR 63
Foto e Tripod Hama STAR 63
Foto e Tripod Hama STAR 63
Foto e Tripod Hama STAR 63
Foto e Tripod Hama STAR 63
Foto e Tripod Hama STAR 63
Foto e Tripod Hama STAR 63
Foto e Tripod Hama STAR 63

Tripod Hama STAR 63

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
51.71 €
46.85 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 39.70 €
Ju kurseni 4.86 €
-9%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Tripodi Hama STAR 63 vjen me 3 këmbë dhe kokën rrotulluese 3D për t'ju sjellur fotografi në kënde të ndryshme ( portret apo "landscape) të peisazheve tuaja të preferuara. Tripodi ka gjatësi maksimale 166 cm dhe gjatësi minimale 66 cm dhe mund të mbaj peshë deri në 4,000 g.
Kodi i prodhuesit:
4163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
166,5
Lartësia minimale [cm]:
66
Përfshihet edhe koka:
Prodhuesi:
Hama
Pesha maksimale [kg]:
4
Pesha [kg]:
1,74
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4007249041630
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tripod Hama STAR 63
46.85 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo