1 / 1
Продадено
Слика на SSD Transcend JetDrive Lite 130 за Apple MacBook Air 13 ", 256 GB

SSD Transcend JetDrive Lite 130 за Apple MacBook Air 13 ", 256 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
77.86 €
50.23 €
со ДДВ Без ДДВ 47.84 €
Заштеди 27.63 €
-35%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TS256GJDL130
Лансиран:
9 јануари 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Надминување
Големина на диск GB::
256
Modeli i diskut:
HDD
EAN:
760557832584
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
SSD Transcend JetDrive Lite 130 за Apple MacBook Air 13 ", 256 GB
50.23 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ