1 / 3
E shitur
Foto e Rrip sportiv Samsung Ridge për Samsung Galaxy Watch 3, 20mm, i hirtë
Foto e Rrip sportiv Samsung Ridge për Samsung Galaxy Watch 3, 20mm, i hirtë
Foto e Rrip sportiv Samsung Ridge për Samsung Galaxy Watch 3, 20mm, i hirtë

Rrip sportiv Samsung Ridge për Samsung Galaxy Watch 3, 20mm, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
66.30 €
54.95 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.57 €
Ju kurseni 11.35 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rripi është i butë, i ajrosshëm dhe shumë i qëndrueshëm. Është bërë nga silikoni i butë, i cili është shumë i rehatshëm në dorë dhe nuk irriton. Mbërthyesja prej alumini lejon që rripi të mbyllet për të siguruar që ora të mos bie nga dora juaj. Rripi nuk mund të rrëshqasë ose zbërthehet. Ky rrip sportiv 20 mm është i përshtatshëm për kyçet e dorës mesatare dhe të mëdha. Meqenëse ka shumë vrima, ju mund ta përshtatni asaj sipas nevojave tuaja. Rezistenca ndaj ujit dhe djersës është e pranishme natyrisht.
Lansuar:
5. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Watch 3 41mm
Dizajnuar për:
Orë e mençur
I përdorshëm me markat:
Samsung
Materiali:
Silikon
Kodi:
ET-SFR85SJEGEU
Gjerësia mm:
20
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Hirtë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Rrip sportiv Samsung Ridge për Samsung Galaxy Watch 3, 20mm, i hirtë
54.95 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo