1 / 6
Foto e Mbajtëse karikuese Spigen për Samsung Galaxy Watch 3, e zezë
Foto e Mbajtëse karikuese Spigen për Samsung Galaxy Watch 3, e zezë
Foto e Mbajtëse karikuese Spigen për Samsung Galaxy Watch 3, e zezë
Foto e Mbajtëse karikuese Spigen për Samsung Galaxy Watch 3, e zezë
Foto e Mbajtëse karikuese Spigen për Samsung Galaxy Watch 3, e zezë
Foto e Mbajtëse karikuese Spigen për Samsung Galaxy Watch 3, e zezë

Mbajtëse karikuese Spigen për Samsung Galaxy Watch 3, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.54 €
25.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.87 €
Ju kurseni 9.74 €
-27%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 qershor 2024 - 26 qershor 2024
Maqedoni, të tjera
26 qershor 2024 - 27 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbajtësja e thjeshtë për Samsung Galaxy Watch 3 ka një shtresë shumë ngjitëse në pjesën e poshtme dhe kështu ngjitet në mënyrë të përkryer në çdo sipërfaqe të sheshtë. Është bërë ekskluzivisht nga materiali TPU - pa gërvishtje për estetikë minimale dhe funksionalitet inteligjent. Këndi i zhdrejtë ofron një pamje të shkëlqyeshme të ekranit. Sigurisht, ora mund të rimbushet me lehtësi në mbajtëse dhe do t'u sigurojë asaj një qëndrueshmëri të përsosur dhe nuk lejon që ajo të lëkundet nga njëra anë në tjetrën.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë, Zezë
I përdorshëm me markat:
Samsung
Mbajtëse për:
Orë e mençur, Orë e zgjuar
Lloji i mbajtësit:
Stojan, me qëndrim
Përputhshmëria:
Samsung Galaxy Watch 3
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Watch 3
Lansuar:
15. 12. 2020, 21. 12. 2020
Kodi i prodhuesit:
AMP01859
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8809710757622
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse karikuese Spigen për Samsung Galaxy Watch 3, e zezë
25.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo