1 / 1
Foto e Marrës i veçantë PremiumCord HDMI për zgjerues, i zi

Marrës i veçantë PremiumCord HDMI për zgjerues, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
85.75 €
79.27 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 67.18 €
Ju kurseni 6.48 €
-8%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Në rast se keni nevojë të bartni sinjale FULL HD me audio nga një lidhës HDMI përgjatë një distance të gjatë, kjo mund të arrihet përmes një kablloje zgjatëse. Ky model ju lejon juve të lidhni një transmetues dhe deri në 253 marrës në një rreze deri në 120 metra përmes kabllos së rrjetit LAN që ka një router apo switch. Rezolucioni mund të jetë nga 480i deri në 1080p dhe vlera maksimale e transferit është 10.2 Gbps. Pako përfshin një marrës, një kabllo IR dhe një karikues.
Kodi i prodhuesit:
Khext120-1R
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Apple PC, monitor, laptop
Gjatësia [m]:
0.11
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
HDMI
Nga konektori:
HDMI A (femër)
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, reduktuese
Mbështet:
DTS-HD, FullHD, HDCP
EAN:
8592220014421
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Marrës i veçantë PremiumCord HDMI për zgjerues, i zi
79.27 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo