1 / 3
Продадено
Слика на Држач за кабел на гејмерски маус,бел
Слика на Држач за кабел на гејмерски маус,бел
Слика на Држач за кабел на гејмерски маус,бел

Држач за кабел на гејмерски маус,бел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.15 €
32.29 €
со ДДВ Без ДДВ 27.36 €
Заштеди 4.87 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Ubiquiti UniFi AP во Wallиден HD
Користи со брендови:
Универзална
Код:
G-MB-WHITE
Ширина mm:
63
Висина mm:
97
Дебелина мм:
88
Пеша г.:
265
Производител:
Славна трка за игри на среќа со компјутер
Веб-страница на производителот:
Pcgamingrace.com
Боја:
Бело
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
850005352013
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за кабел на гејмерски маус,бел
32.29 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ