1 / 1
E shitur
Foto e Rrip Samsung për Watch Active 2, lëkure, margaritar

Rrip Samsung për Watch Active 2, lëkure, margaritar

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,790 MKD.
2,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,025 MKD.
Ju kurseni 400 MKD.
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Samsung ka sjellur këta rripa të zëvendësueshëm, të cilët përputhen plotësisht me stilin e orës tuaj. Rripi Samsung është aksesori i përkryer për aktivitetet ditore. Ai përbëhet nga material kualitativ i lëkurës, i cili ka pamje elegante dhe iu jep një ndjenjë të këndshme kur e vendosni. Rripi është i dizajnuar për Watch Active 2 dhe ka ngjyrë margaritar.
Lansuar:
12. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Watch Active 2
Dizajnuar për:
Orë e mençur
I përdorshëm me markat:
Samsung
Materiali:
Kuže
Kodi:
GP-TYR820BRCWW
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia mm:
120
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Hirtë e hapur
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Rrip Samsung për Watch Active 2, lëkure, margaritar
2,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo