1 / 1
Продадено
Слика на Ремен за часовник ESES за Samsung Gear Fit 2 / Gear Fit 2 Pro, L, црн

Ремен за часовник ESES за Samsung Gear Fit 2 / Gear Fit 2 Pro, L, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
26.98 €
24.17 €
со ДДВ Без ДДВ 20.49 €
Заштеди 2.81 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
28. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
1530000736
Производител:
ESES
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ремен за часовник ESES за Samsung Gear Fit 2 / Gear Fit 2 Pro, L, црн
24.17 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ