1 / 1
Слика на Редуктор за кабел PremiumCord

Редуктор за кабел PremiumCord

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 161 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-35%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Иако безжичните преноси на податоци станаа с popular попопуларни неодамна, за некои врски е с advantage поповолно да се користат класични кабли, честопати дури и старомодни аналогни. Затоа нудиме производи на PremiumCord, кои вклучуваат широк спектар на видови на поврзување, продолжување и други кабли. Меѓу класичните производи е и овој производ во форма на редукција. Овој аналоген аудио кабел при дизајнирање на намалувањето од големината на приклучокот од 6,5 mm (машки тип) на 3,5 mm приклучок (приклучок женски тип) е директно наменет за поврзување на полноправни слушалки со класичен прекин на приклучок 3,5 mm, на пример на домашен hi-fi систем со излез за слушалки од 6,5 мм. излез.
Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Конектор:
2, 3,5 мм
Крај на кабел:
ПРАВО
Вид на кабел:
Намалени, Аудио
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
За конектори:
3,5 мм приклучок (женски)
Наменето за:
За главата
Од приклучокот:
Jackек од 6,3 мм (маж), 6,3 mm машки конектор
Број на конектори:
Број на конектори
Код на производителот:
kjr-25
EAN:
8592220007164
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Редуктор за кабел PremiumCord
190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ