1 / 1
Foto e Memorie RAM Transcend 4GB DDR4 2666 SO-DIMM

Memorie RAM Transcend 4GB DDR4 2666 SO-DIMM

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30.64 €
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.46 €
Ju kurseni 8.11 €
-26%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Transcend është prodhuesi i mirënjohur i moduleve të kujtesës, e cila përfshin lloje të ndryshme të pajisjeve të ruajtjes (flash-disqet, disqet me gjendje të ngurtë, kartat e kujtesës). Kjo kompani tani ju sjell kujtesën SO-DIMM. Është një memorie e tipit DDR4 me një frekuencë prej 2666 MHz dhe një kapacitet 4 GB. Ajo ofron kohën e CL19 dhe tensionit 1.2 V, si dhe i përket modelit Single Ranked x8.
E dedikuar për:
Për laptop
Ftohës:
Pa ftohës
Lansuar:
20. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Drita e pasme:
Jo
Lartësia e profilit:
E ulët
Kodi:
TS2666HSH-4G
Veçori të memories:
Single rank
Numri i moduleve RAM:
1
Frekuenca operuese MHz:
2 050
Latenca CAS CL:
19
Tensioni operues V:
1.2
Kapaciteti maksimal total i memories [GB]:
4
Voltazhi maksimal operues [V]:
1.2
Lloji i memories:
DDR4 SO-DIMM
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Prodhuesi:
Transcend
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
760557846796
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie RAM Transcend 4GB DDR4 2666 SO-DIMM
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo