1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse PremiumCord, 1U, 19", 2m

Kabllo zgjatëse PremiumCord, 1U, 19", 2m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
63.06 €
61.44 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 52.06 €
Ju kurseni 1.62 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Premiumcord sjell kabllon zgjatëse me 9 priza 230V / 16A. Është e bërë nga alumini i argjendtë dhe është projektuar për montim horizontale në një rack prej 19 "rack 1U. Gjatësia e kabllos është 2 m.
Lansuar:
6. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PDU-F10G09
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
EAN:
8592220006549
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse PremiumCord, 1U, 19", 2m
61.44 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo