1 / 3
Foto e Procesor Intel Core i5-10600KF
Foto e Procesor Intel Core i5-10600KF
Foto e Procesor Intel Core i5-10600KF

Procesor Intel Core i5-10600KF

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16,590 MKD.
10,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10,086 MKD.
Ju kurseni 6,000 MKD.
-37%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky është një procesor i gjeneratës së 10-të Comet Lake i krijuar për prizë lga 1200. Ofron 6 bërthama fizike (12 fibra). Frekuenca e tij është 4.1 GHz deri në 4.8 GHz në modalitetin Turbo. Ofron një buffer 12 MB SmartCache kurse për prodhimin e tij është përdorur një proces 14 nm. Mbështet memorie DDR4 me kapacitet deri në 2666 MHz. TDP i raportuar nga prodhuesi është 125 W. Vjen me një shumëzues të zhbllokuar.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Shpejtësia e bus [GT/s]:
8
Prodhuesi i procesorit:
Intel
I paketuar:
Jo
Numri i fijeve [threads]:
12
Teknologjia [nm]:
14
Frekuenca Turbo [MHz]:
4800
TDP-ja mesatare [W]:
125
Frekuenca maksimale e memories operative RAM [MHz]:
2666
Kapaciteti i memories cache L3 [KB] [total]:
12 288
Numri i modelit:
Core i5
Uebfaqja e prodhuesit:
intel.com
Pajisje speciale:
Overclocking automatik, procesim të shumëfishtë, Hyperthreading
Besueshmëria:
100 %
Gjenerata e procesorit:
10
Prizë:
1200 socket
Emri i kodit:
Comet Lake
Mbështet çipset:
Intel B460, Intel H410, Intel H470, Intel Z490
Vendi i prodhimit:
Vietnam
EAN:
5032037188708
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Procesor Intel Core i5-10600KF
10,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo