1 / 5
Foto e Disk portativ WD Elements, 2TB, i zi
Foto e Disk portativ WD Elements, 2TB, i zi
Foto e Disk portativ WD Elements, 2TB, i zi
Foto e Disk portativ WD Elements, 2TB, i zi
Foto e Disk portativ WD Elements, 2TB, i zi

Disk portativ WD Elements, 2TB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
103.58 €
69.54 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 66.23 €
Ju kurseni 34.04 €
-33%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
23 korrik 2024 - 24 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
24 korrik 2024 - 25 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

WD Elements ofron një hard disk portativ dhe modern. Me kapacitet 2 TB dhe peshë të lehtë (vetëm 230 gram), ofron shumë hapësirë për një sërë të dhënash. Pjesa e tij përbërëse është një mbulesë e fortë, duke e bërë diskun më rezistent ndaj dëmtimit. Ruajtja mbështet pa probleme pajisjet e fundit USB 3.0 dhe gjithashtu është i pajtueshëm me kompjuterët USB 2.0. Pajisja në modalitetin USB 3.0 transferon deri në 5 Gb / s, nëse e lidhni atë me një kompjuter që mbështet USB 2.0, do të duhet të jeni më i ngadaltë, por gjithsesi i mjaftueshëm i shpejtë maksimal teorik deri në 480 Mb / s. Disku është i formatuar nga fabrika me NTFS dhe është në përputhje me Windows 8, Windows 7, Windows Vista dhe Windows XP. Ato mund të riformatohen pa vështirësi për sistemet Mac. Kjo bën të mundur që pronarët e kompjuterave me sisteme të ndryshme operative të përdorin diskun. Dimensionet e tij janë 21 x 111 x 82mm.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Kodi i prodhuesit:
WDBU6Y0020BBK-WESN
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Formati i diskut:
2,5
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Pesha (g):
230
Gjerësia [mm]:
82
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Kapaciteti i diskut [GB]:
2000
Modeli i diskut:
Jashtëm
Lloji i HD:
Magnetike
Lartësia [mm]:
21
Trashësia [mm]:
111
Vendi i prodhimit:
Thailand
EAN:
718037855363
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk portativ WD Elements, 2TB, i zi
69.54 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo