1 / 1
Слика на PremiumCord HDMI 2.1 голема брзина 8k / 60Hz + етернет кабел, 2м, црна боја

PremiumCord HDMI 2.1 голема брзина 8k / 60Hz + етернет кабел, 2м, црна боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
HDMI 2.1 кабел со голема брзина + етернет кабел Максимална резолуција Ultra HD 8K x 60Hz, 4K x 120Hz Максимален пренос на податоци 48 Gb / s Позлатени конектори: HDMI тип А (19 пина) машки <=> HDMI тип А (19 пинови) машки Резолуција: 7680 x 4320 точки на 60Hz, 3840 x 2160 точки на 120Hz или пониска поддршка 1080p FULL HD / 1080i / 720p / 720i Поддржува: HDMI 2.1 и пониско Поддржува HDCP 2.2, канал за враќање аудио (ARC), висок динамички опсег (HDR) Поддржува: 8K, 4K, Deep Color, 3D, xvYCC (xvColor), автоматска синхронизација на усни, ARC, CEC, HDCP, Dolby TrueHD, HEC 3D видео преку HDMI конекција Длабочина на бојата: 24-битна (16,7 милиони бои). Трислоен, висококвалитетен оклоп Канал за враќање аудио за да се испрати сигнал од ТВ тјунерот назад до домашното кино / опкружувачкиот систем Пренос на компјутерска мрежа (Етернет) преку HDMI кабел Кабел со 19 јадра, три заштитени, 100% бакарни проводници AWG30 Позлатени конектори Кабел обложен со најлон
Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО
Должина [m]:
2
Од приклучокот:
HDMI A (маж)
Вид на кабел:
врска
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
За конектори:
HDMI A (маж)
Верзии:
HDMI 2.1
Поддржува:
HDCP
Наменето за:
Blu-Ray плеери, ДВД, монитори, телевизори
Лансиран:
21. 6. 2019
Конектор:
HDMI
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220018153
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord HDMI 2.1 голема брзина 8k / 60Hz + етернет кабел, 2м, црна боја
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ