Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Kartë grafike Zotac GeForce RTX 3090 Trinity
Foto e Kartë grafike Zotac GeForce RTX 3090 Trinity
Foto e Kartë grafike Zotac GeForce RTX 3090 Trinity

Kartë grafike Zotac GeForce RTX 3090 Trinity

Vlerëso
Kodi:
106,710 MKD.

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Dimensionet e kartës [mm]:
317.8mm x 120.7mm x 58mm
DirectX:
12 Ultimate
Ftohës:
IceStorm 2.0
GPU:
GeForce RTX 3090
HDMI:
1
Kapaciteti i memories grafike [GB]:
24GB GDDR6X
Memorie bus:
384-bit
Prodhuesi:
Zotac
Shpejtësia e memories:
19.5 Gbps
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Kartë grafike Zotac GeForce RTX 3090 Trinity
106,710 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo