Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-3%

Detektor i monoksidit të karbonit Kidde 7CO me alarm

4,190 MKD. 4,290 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%

Detektor i tymit Netatmo Smart

8,490 MKD. 8,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-5%

Detektor tymi pa kabllo iGET SECURITY P14

2,190 MKD. 2,290 MKD.
Përfshirë TVSH

Detektor i tymit Sonix ACS SMKY3

2,390 MKD.
Përfshirë TVSH

Detektor tymi dhe zjarri Kidde 29HD-L

2,290 MKD.
Përfshirë TVSH

Detektor tymi wireless iGET SECURITY M3P14

2,990 MKD.
Përfshirë TVSH
-3%

Detektor i monoksidit të karbonit Kidde 5CO

3,390 MKD. 3,490 MKD.
Përfshirë TVSH

Detektor tymi Somfy Somfy One+, i bardhë

6,590 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%

Detektor zjarri dhe tymi Kidde 10Y29

2,990 MKD. 3,090 MKD.
Përfshirë TVSH