1 / 8
Слика на Печатач Epson EcoTank M1100
Слика на Печатач Epson EcoTank M1100
Слика на Печатач Epson EcoTank M1100
Слика на Печатач Epson EcoTank M1100
Слика на Печатач Epson EcoTank M1100
Слика на Печатач Epson EcoTank M1100
Слика на Печатач Epson EcoTank M1100
Слика на Печатач Epson EcoTank M1100

Печатач Epson EcoTank M1100

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
214.00 €
189.67 €
со ДДВ Без ДДВ 180.63 €
Заштеди 24.34 €
-11%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на печатач:
Боја, систем на резервоар
Резолуција - црна боја [DPI]:
240 x 144
Технологија:
USB 2.0
Големина на печатач:
A4
Консуми (Ш):
13
Печатење на првата страница [втора]:
8
Димензии [мм]:
375 x 267 x 161
Тежина во кг:
3.5
Поддршка за W10:
По
Максимална тежина на печатење [g / m2]:
90
Мултифункционално:
Веќе
Екран:
Веќе
Квалитет на печатење [DPI]:
1 730
Код:
C11CG95403
Производител:
Епсон
Веб-страница на производителот:
Epson.com
Брзина на црно печатење - нормално [страница / мин]:
15
Технологија на печатење:
Инкџет
Боја / црно-бело:
Бело-црно
EAN:
8715946655376
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Печатач Epson EcoTank M1100
189.67 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ