1 / 8
E shitur
Foto e Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV4 / DV5
Foto e Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV4 / DV5
Foto e Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV4 / DV5
Foto e Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV4 / DV5
Foto e Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV4 / DV5
Foto e Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV4 / DV5
Foto e Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV4 / DV5
Foto e Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV4 / DV5

Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV4 / DV5

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
69.54 €
66.30 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 56.19 €
Ju kurseni 3.24 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët HP Pavilion DV4 / DV5 dhe ka kapacitet prej 4400 mAh dhe tension prej 10.8 V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Tensioni [V]:
10,8
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4400
Data e lansimit:
23 Prill 2013
Lloji i baterisë:
Jon-litium (jon-li)
Zëvendëson baterinë origjinale:
462889-121, 462889-141, 462889-421, 462890-151, 462890-161, 462890-251, 462890-421, 462890-541, 462890-751, 462890-761, 482186-003, 484170-001, 484170-002, 484171-001, 485041-001, 485041-003, 487296-001, 487354-001, 497694-001, 497694-002, 498482-001, 513775-001, 516915-001, 586007-121, EV06055, HP 462889-121, HSTNN-C51C, HSTNN-C52C, HSTNN-C53C, HSTNN-CB72, HSTNN-CB73, HSTNN-DB72, HSTNN-DB73, HSTNN-IB0W, HSTNN-IB72, HSTNN-IB73, HSTNN-IB79, HSTNN-LB72, HSTNN-LB73, HSTNN-Q34C, HSTNN-Q38C, HSTNN...
Kodi i prodhuesit:
PT2151
Projektuar për laptopët e serive HP:
HDX16, Pavilion DV4, Pavilion DV5, Pavilion DV6, Pavilion DV6-1000, Pavilion G50, Pavilion G60, Pavilion G70, Pavilion G71, Presario CQ40, Presario CQ41, Presario CQ45, Presario CQ50, Presario CQ60, Presario CQ61, Presario CQ70, Presario CQ71
EAN:
4260226323116
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV4 / DV5
66.30 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo