1 / 1
E shitur
Foto e Panel komandimi për fluturim Aerial Logitech G Saitek Pro Flight

Panel komandimi për fluturim Aerial Logitech G Saitek Pro Flight

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5,190 MKD.
4,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4,657 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Logitech G Saitek Pro Flight Switch Panel është panel komandimi për fluturim që përdoret gjatë lojërave me aviacion. Ky sistem kontrolli është i dizajnuar veçanërisht për entuziastët ndaj aviacionit dhe është i përshtatshëm për simuluesin e fluturimeve - Pro Flight Yoke System. Ky është një aksesor që iu siguron kënaqësi maksimale. Pajisja ka 25 butona, motor dhe nivele kontrolli që e formojnë një model të vërtetë të një paneli të fluturimit. Ky panel komandimi është i dizajnuar për sistemet operative Win 7, 8. dhe 10. Lidhja bëhet përmes një porti USB 2.0.

Dizajnuar për:
PC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000012
Kodi:
945-000012
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Përqindja e dështimit:
0,00 %
Prodhuesi:
Logitech, Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
EAN:
5099206069855
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Panel komandimi për fluturim Aerial Logitech G Saitek Pro Flight
4,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo