1 / 6
Продадено
Слика на DJI паметна батерија за Mavic Air 2
Слика на DJI паметна батерија за Mavic Air 2
Слика на DJI паметна батерија за Mavic Air 2
Слика на DJI паметна батерија за Mavic Air 2
Слика на DJI паметна батерија за Mavic Air 2
Слика на DJI паметна батерија за Mavic Air 2

DJI паметна батерија за Mavic Air 2

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
190.02 €
180.27 €
со ДДВ Без ДДВ 152.77 €
Заштеди 9.75 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
27. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
CP.MA.00000268.01
Производител:
DJI
Веб-страница на производителот:
Dji.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6958265125522
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
DJI паметна батерија за Mavic Air 2
180.27 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ