1 / 6
Продадено
Слика на Држач за сервер Triton RXA-04-AS4-CAX-A1
Слика на Држач за сервер Triton RXA-04-AS4-CAX-A1
Слика на Држач за сервер Triton RXA-04-AS4-CAX-A1
Слика на Држач за сервер Triton RXA-04-AS4-CAX-A1
Слика на Држач за сервер Triton RXA-04-AS4-CAX-A1
Слика на Држач за сервер Triton RXA-04-AS4-CAX-A1

Држач за сервер Triton RXA-04-AS4-CAX-A1

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
200.00 €
131.45 €
со ДДВ Без ДДВ 111.40 €
Заштеди 68.55 €
-35%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RXA-04-AS4-CAX-A1
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Монтирани на идот
Ширина [мм]:
550
Формат:
4U
Носивост [кг]:
25
Врата со заклучена врата:
По
Даер:
ЧАША
Ширина на уредот ["]:
19"
Производител:
Тритон
Пеша [кг]:
11,2
Боја:
Град
Висина [mm]:
230
Дебелина [mm]:
400
EAN:
8595105020432
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за сервер Triton RXA-04-AS4-CAX-A1
131.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ