1 / 4
Продадено
Слика на Nilkin Frosted футрола за Samsung Galaxy A21s, црна
Слика на Nilkin Frosted футрола за Samsung Galaxy A21s, црна
Слика на Nilkin Frosted футрола за Samsung Galaxy A21s, црна
Слика на Nilkin Frosted футрола за Samsung Galaxy A21s, црна

Nilkin Frosted футрола за Samsung Galaxy A21s, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.72 €
14.47 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 3.25 €
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy A21s
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Самсунг
Материјали:
Пластика
Код:
2452670
Производител:
Нилкин
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Заден капак
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Nilkin Frosted футрола за Samsung Galaxy A21s, црна
14.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ