1 / 1
Слика на Боја за тонер Canon PGI-571, жолта

Боја за тонер Canon PGI-571, жолта

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,490 MKD.
1,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,178 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-7%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
0388C001
Лансиран:
5 септември 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Canon PIXMA MG5750, Canon PIXMA MG5751, Canon PIXMA MG5752, Canon PIXMA MG5753, Canon PIXMA MG6850, Canon PIXMA MG6851, Canon PIXMA MG6852, Canon PIXMA MG6853, Canon PIXMA MG7750, Canon PIXMA MG7751
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Жолто
За печатари:
Канон
Волумен (ml):
7
EAN:
4549292032970
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Боја за тонер Canon PGI-571, жолта
1,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ