Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Filtro

Lexues i kartave Gembird SD dhe MMC, USB
518 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues karte Icy Box IB-869a
1,929 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-14, i zi
2,068 MKD.
Përfshirë TVSH
-10%
Lexuesi i kartave Axago ALL-IN-ONE
1,008 MKD. 1,109 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-16, i zi
1,929 MKD.
Përfshirë TVSH
-9%
Lexues i jashtëm USB AXAGON CRE-SAC
1,500 MKD. 1,643 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues i kartave AKASA AK-CR-06BK, i zi
2,400 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues kartash Axago CRI-S3, 3.5"
2,153 MKD.
Përfshirë TVSH
Transcend TS-RDP8K
1,042 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave Axago CRI-X6BB, i zi
458 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues karte Defender Ultra USB 2.0
489 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues i kartave AKASA AK-CR-08BK, i zi
2,063 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues karte Defender Optimus USB 2.0
675 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues kartash Connect It CI-182
675 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexues i kartave AKASA AK-ICR-17, i zi
2,624 MKD.
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave AKASA AK-HC-08BK, i zi
3,134 MKD.
Përfshirë TVSH