Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-26%
-9%

Detektor për dyer dhe dritare iGET SECURITY P8, me alarm

1,090 MKD. 1,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-27%

Sensor Tesla për dyer dhe dritare

1,690 MKD. 2,290 MKD.
Përfshirë TVSH
-4%
-7%

Detektor magnetik iGET SECURITY P4v2, për dyer dhe dritare

1,490 MKD. 1,590 MKD.
Përfshirë TVSH
-43%

Detektor EVOLVEO Salvarix

890 MKD. 1,544 MKD.
Përfshirë TVSH
-3%

Senzor sigurie Anker Eufy Entry Sensor T89000D4, i bardhë

3,490 MKD. 3,590 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Sensorë për dyer dhe dritare Netatmo Smart

9,090 MKD.
Përfshirë TVSH
-6%

Sensor për dyer dhe dritare TP-Link Tapo T110 për H100

1,690 MKD. 1,790 MKD.
Përfshirë TVSH