1 / 10
Foto e Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi
Foto e Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi
Foto e Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi
Foto e Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi
Foto e Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi
Foto e Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi
Foto e Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi
Foto e Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi
Foto e Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi
Foto e Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi

Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,665.16 €
1,662.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,583.09 €
Ju kurseni 2.92 €
-1%

Vetëm edhe 10
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
07 qershor 2024 - 08 qershor 2024
Maqedoni, të tjera
08 qershor 2024 - 10 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike mund të ketë disa simbole të huaja. Ndërsa, sistemi operativ është në version provues ose nuk është i instaluar fare. Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.
Konektor për audio:
1
Enkriptim TPM:
Sistemi operativ:
Nuk ka
Face ID:
Jo
Lexues i kartelave të memories:
Jo
Kapaciteti i RAM [GB]:
16
Gjerësia [cm]:
36
Lloji i matricës:
IPS
Bluetooth:
Bluetooth
Rezolucioni:
2560 x 1440 (WQHD)
Konektor DisplayPort:
Mini
Konektor D-Sub:
Nuk ka
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Modem interneti:
Jo
Veshje matrice:
mat
Pesha [kg]:
2.25
Numri i sloteve të memories [total/të lira]:
2/0
Kartë e rrjetit:
2.5 Gb/s
Kapaciteti i baterisë:
99 Wh
Grafikë:
Intel Iris Xe
Tastierë me ndriçim të pasëm:
Vende për kabllo sigurie:
Jo
Disqet:
Mungon
USB 2.0:
Mungon
Tastierë:
Ishull
HDD:
Mungon
Disk SSD:
Mungon
Disk SSD M.2 PCIe:
1 TB
Versioni i gjuhës:
Mungon
Shpejtësia e rifreskimit [Hz]:
165 Hz
Aplikimi:
Lojëra
Nuanca:
14/20
Micro SD:
DDR5
Kapaciteti maksimal i memories operative RAM [GB]:
64
MGP:
140 W
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4719331757229
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Laptop GIGABYTE Aorus 15 BSF, 15.6" 165 Hz, Intel Core i7-13700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4070, i zi
1,662.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo