1 / 7
E shitur
Foto e Ftohës me ujë NZXT Kraken X53 RGB, i zi
Foto e Ftohës me ujë NZXT Kraken X53 RGB, i zi
Foto e Ftohës me ujë NZXT Kraken X53 RGB, i zi
Foto e Ftohës me ujë NZXT Kraken X53 RGB, i zi
Foto e Ftohës me ujë NZXT Kraken X53 RGB, i zi
Foto e Ftohës me ujë NZXT Kraken X53 RGB, i zi
Foto e Ftohës me ujë NZXT Kraken X53 RGB, i zi

Ftohës me ujë NZXT Kraken X53 RGB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
215.03 €
181.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 172.75 €
Ju kurseni 33.64 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një ftohës me ujë cilësor gjithçka-në-një. Është i pajisur me tuba fleksibël me një shtresë mbrojtëse ndaj dëmtimeve gjatë përdorimit, radiator 240 mm dhe 2x ventilatorë Aer RGB 2 (120 mm), që arrijnë një nivel zhurme prej 22-33 dBA. Shpejtësitë e ventilatorit / pompës arrijnë 500 - 1500/800 - 2800 rpm ± 300 rpm. Ftohësi është në përputhje me bazat: Intel 115x / 1200/1366/2011 (-3) / 2066 dhe AMD AM4 / TR4 * / * sTRX4. * Sistemi i montimit për bazat AMD Threadripper vjen me procesorë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Madhësia e ventilatorit:
65 x 100 x 35
Përmasat:
123 x 275 x 30
Drita e pasme:
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Mundësi e instalimit të RAM:
Sinkronizim të RGB:
CAM
Kodi:
RL-KRX53-R1
Numri i ftohësve:
2
Gjerësia mm:
275
Lartësia mm:
56
Trashësia mm:
123
Socket slot:
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1200, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1 500
Shpejtësia e ajrit CFM:
52,44
Niveli i zhurmës dB:
33
Lartësia e ftohësit mm:
56
Lansuar:
2. 2. 2021
Performanca:
Alumin, bakër
Dimensionet e përgjithshme [mm]:
123 x 275 x 56
Prodhuesi:
NZXT
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com
Lloji i ftohësit:
Uji
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Ngjyra:
Zezë
Lidhës:
4pin (PWM)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5060301696437
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës me ujë NZXT Kraken X53 RGB, i zi
181.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo