1 / 9
Продадено
Слика на Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови
Слика на Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови
Слика на Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови
Слика на Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови
Слика на Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови
Слика на Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови
Слика на Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови
Слика на Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови
Слика на Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови

Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
131.45 €
110.33 €
со ДДВ Без ДДВ 93.50 €
Заштеди 21.12 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Изградени за начинот на кој работите, безжичните слушалки Zone Vibe 100 за на глава се доволно професионални за во канцеларија и доволно секојдневни за дома. Содржат микрофон кој го поништува амбиенталниот шум и со beamforming технологија за намалување на шумот во позадина. Со длабок бас и остри високи тонови, ќе го слушнете секој збор и тон. Слободно движете се во канцеларија или дома во радиус од 30м. со сигурна Bluetooth multipoint конекција. Со едно полнење добивате 20 часа слушање и 18 часа разговор. Ако ги поврзете на UBC кабелот и ги полните 5 минути, добивате 1 час слушање. Ги поддржуваат популарните видео платформи како Google Meet, Microsoft Teams, и Zoom за полесно спроведување на повици. Слушалките имаат 40мм. звучници кои вадат потполн и богат звук. Тие се лесни, ушните перничиња се од мемориска пена што ги прават удобни дури и по цел ден да се носат. Кога не се користи, микрофонот може да се преклопи за да не пречи и за подобар изглед. Слушалките се изработени од 25% рециклирана пластика и тежат само 185г.
Гаранција за производителот:
1 година
Без кабел:
По
Заглавување на бучава:
По
Боја:
Црвена, розова
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
20
Koha e vlerësuar e qëndrueshmërisë [h]:
20
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Импеданса [Ом]:
45
Големина на звучникот [мм]:
40
Висина [mm]:
183
Веб-страница на производителот:
logitech.com
Тип слушатели:
За главата
Дебелина [mm]:
73
Пеша [g]:
185
Чувствителност [dB / SLP]:
118
Микрофон:
тобоган
Безжична технологија:
Bluetooth v5.2
Опција за полнење::
USB-C
EAN:
5099206103955
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Logitech Zone Vibe 100, розови
110.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ