1 / 6
Foto e Kasë CoolerMaster Force 500, e zezë
Foto e Kasë CoolerMaster Force 500, e zezë
Foto e Kasë CoolerMaster Force 500, e zezë
Foto e Kasë CoolerMaster Force 500, e zezë
Foto e Kasë CoolerMaster Force 500, e zezë
Foto e Kasë CoolerMaster Force 500, e zezë

Kasë CoolerMaster Force 500, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
74.40 €
64.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 61.60 €
Ju kurseni 9.73 €
-13%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kasa e kompjuterit Coolermaster Force 500, me ngjyrë të zezë, përkrah pllakëzat amë të tipit ATX dhe micro ATX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e 2 porteve të jashtëm me dimensione 5.25''. Është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e drive-ve optik, vend të kartës grafike, vendeve për PCI dhe PCI-E karta dhe vende të rregullatorëve. Gjithashtu ka hapësirë për instalim të 1 porti 3.5'' të brendshëm. Pjesa e përparme e kasës ka vend të veçantë për buton I / O, ka vend për dy porte USB 2.0 dhe një USB 3.0, po ashtu ka një vend për kufje HD audio me port që përkrah jack 3.5 mm dhe një për mikrofon. Paneli ka vend për 1 ftohës me dimensione 120 mm Kasa gjithashtu ka vend për karta grafike dhe hapësirë për integrimin e sistemin ftohës me ujë. Kasa vjen pa furnizues me energji ndërsa dimensionet e saj janë 491.5 x 426 x 190 mm.

Kodi i prodhuesit:
FOR-500-KKN1
Lansuar:
22 Mars 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Pa energji:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë
USB 3.0:
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i ventilatorëve:
1
Përmasat e kutisë:
190 x 426 x 491,5
Numri i lidhësve USB:
3
Pajisje speciale:
Montim pa bulona, anësore transparente, ballore ajrosëse
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Numri i sloteve:
Jashtëm 3,5" (1x), jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 3,5" (7x)
Slote për ftohës:
Anësor 3x120mm/1x140mm, montuar 1x120mm, përparëm 2x120mm/1x140mm, pasëm 1x120mm
Ftohës të vendosur:
1x120mm
Vendet për ftohës:
Anësor 3x120mm/1x140mm, përparëm 2x120mm/1x140mm, pasëm 1x120mm
Prodhuesi:
CoolerMaster
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
Pesha [kg]:
5,23
Ngjyra:
Zezë
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
7
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
32
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16,4
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i hapësirave për karta:
7
EAN:
4719512041802
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë CoolerMaster Force 500, e zezë
64.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo