1 / 1
E shitur
Foto e Konvertues sinjali LNB AB BLUE Edition, monobllok 4.3 V2, dyshe, 0.1dB

Konvertues sinjali LNB AB BLUE Edition, monobllok 4.3 V2, dyshe, 0.1dB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
46.85 €
38.74 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 32.83 €
Ju kurseni 8.11 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Konvertues për marrjen e sinjalit nga dy satelitë - ASTRA 19.2 ° E dhe ASTRA 23.5 ° E. Është i pajisur me dalje për të lidhur 2 marrës. Kutia është e papërshkueshme nga uji. Materiali i tij është rezistent ndaj rrezeve UV. Ofron mbështetje për HD ready dhe 3D ready. Është miqësor me mjedisin. Është përdorur teknologji ultra e ulët e zhurmës.

Lansuar:
12. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i satelitëve mbështetës:
2
Lloji i porteve dalëse:
2 (dyshe)
Kodi:
AB LNB01 Monoblock 4,3 Twin 0,1dB v2
Niveli i zhurmës dB:
0.1
Prodhuesi:
Ab-com
EAN:
8588005998574
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Konvertues sinjali LNB AB BLUE Edition, monobllok 4.3 V2, dyshe, 0.1dB
38.74 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo