Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-10%

Kokë për radiator Fibaro, FIB-FGT-001-ZW5

6,490 MKD. 7,190 MKD.
Përfshirë TVSH
-2%

Kokë termostatike dhe stafetë, Netatmo Valves - 2x NVP-EN

16,390 MKD. 16,690 MKD.
Përfshirë TVSH
-7%

Termostat Honeywell Evohome HR92EE

5,990 MKD. 6,390 MKD.
Përfshirë TVSH

Kokë termostati për radiator iGET HOME TS10

3,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-3%

Kokë termostatike Somfy io Somfy, e bardhë

8,890 MKD. 9,090 MKD.
Përfshirë TVSH

Set Danfoss Ally S|tarterset, ZigBee

11,790 MKD.
Përfshirë TVSH
-21%

Kokë termostatike wireless Tesla Smart TV100, e bardhë

3,090 MKD. 3,890 MKD.
Përfshirë TVSH
-10%

Kokë termostatike Tellur WiFi Smart, LED, e bardhë

5,490 MKD. 6,090 MKD.
Përfshirë TVSH